סדנאות במנטור

17 סדנאות שונות לבחירתכם

ביקשתם קיבלתם!
רוצים ״לסגור פינה״ בלי לבזבז הרבה זמן יקר והרבה כסף? יש לכם נושא מקצועי כלשהו שאתם רוצים להבין אותו יותר לעומק – אבל אין לכם זמן לקורס ארוך?

מנטור מציגה את הדבר הבא בתחום ההדרכה: סדנאות קצרות וממוקדות למביני ענין.
מפגש, שניים או מקסימום שלושה מפגשים המשלבים לימוד תאורטי עם תרגול מעשי – והכל, בהנחיית המרצים המובילים של מנטור.

כל אחת מהסדנאות מועברת בסטודיו לצילום החדש שהקמנו במנטור, או בכיתת מחשבים מהמתקדמות בארץ. והמחיר? שווה לכל נפש – רק 270 ₪ למפגש.

השדה ריק
  • דיגיטל
  • וידאו
  • עיצוב
  • פרינט
  • צילום

טכניקות ציור בפוטושופ

יגאל לוי | מפגש אחד

כיצד ניתן להפוך את השכנה שממול, לנערת שער מדהימה…
יגאל לוי, אחד המרצים הוותיקים במנטור ושותף לכתיבתה של סדרת ספרי מתכונים לפוטושופ (Photoshop CookBook), בסדנה מרתקת אודות ריטושים, טשטושים, חידודים וריפודיםכל מה שצריך לדעת בעיבוד וטיפול בתמונה המיועדת לפוסטר, שלט חוצות או לשער הקידמי של המגזין.

לפרטים >

עריכה מקצועית של קבצי RAW

ערן בורוכוב/יגאל לוי | שלושה מפגשים

צלמים וחובבי צילום – הסדנה הזאת בדיוק בשבילכם! סדנה ממוקדת לעיבוד ועריכה ש/ל קבצים בפורמט RAW: תיקוני חשיפה, איזון לבן, עריכת צבע והמרה לשחור לבן, ריטושים, חידודים וביטול רעש (Noise) בתמונה, תיקון עיוותי עדשה, יצירת פנורמות ושימוש ב-HDR. ערן בורוכוב ויגאל לוי, שני חובבי צילום וותיקים בסדנה ממוקדת ומקצועית – כולל תרגול מעשי עם אינ-סוף טיפים מקצועיים, טריקים ושיטות עבודה יעילות. הסדנה מתאימה למשתמשי תוכנות לייטרום ופוטושופ.

לפרטים >

מועד קרוב: 24/03 (ימי ג׳ - 10:00-13:00)

ניהול מאגרי תמונות בלייטרום

ערן בורוכוב/יגאל לוי | מפגש אחד

סדנה מקצועית לצלמים וחובבי צילום שהחליטו שהגיע הזמן לעשות קצת סדר… ערן בורוכוב ויגאל לוי, מחברי המדריך המלא לתוכנת לייטרום, בסדנה מעשית לניהול ואירגון מאגרי תמונות. במהלך הסדנה יוצגו טכניקות ושיטות מקצועיות ליצירת אוספים רגילים (Collection) ואוספים ״חכמים״ (Smart Collection), שימוש במאפיינים לחיפוש מהיר, הוספה וניהול של מילות מפתח (Key Words), גיבוי תמונות חכם ועוד. אם יש לך יותר מ-1000 תמונות ולוקח לך יותר משלוש דקות למצוא אחת מהן… זו הסדנה בשבילך.

לפרטים >

מועד קרוב: 26/03 (יום ה׳ - 10:00-13:00)

סדנה מעשית לצילום בסטודיו

איציק קנטי | שלושה מפגשים

האור, חומר הגלם החשוב ביותר בצילום, לא תמיד מובן מספיק למשתמשים בו, ולא תמיד נרתם לטובת היצירתיות של הצלם. בואו ליהנות מסדנה מעשית באמצעותה תכירו מקרוב  את האביזרים המקצועיים שמשמים את הצלם בסטודיו: פלאשים, רפלקטורים, Soft Box, מטריות, כוורות, אמצעים ליצירת תאורה רציפה ועוד. הסדנה מורכבת משלושה מפגשים: הראשון  – מפגש תאורטי מלווה בהדגמות, והשניים הנוספים מיועדים לתרגול בפועל בסטודיו מקצועי ומאובזר. הסדנה מיועדת לצלמים מנוסים בעלי מצלמה חצי מקצועית ומעלה עם אפשרות לתפעול ידני (M) ואפשרות חיבור לפלש חיצוני. שימו לב, מספר המשתתפים בסדנה מוגבל ל-12.

לפרטים >

מועד קרוב: 19/03 (ימי ה׳ - 17:00-20:00)

Stop Motion – ״צילום״ אנימציה

איציק קנטי | מפגש אחד

טכניקה מלהיבה ועכשווית לצילום "סרטון וידאו" פריים אחרי פריים. בואו לראות כיצד ניתן באמצעים פשוטים ובעזרת מצלמת סטילס רגילה, ליצור סרטוני וידאו וסרטוני אנימציה מדהימים ובעלי אופי ייחודי. איציק קנטי, צלם אומן ומנהל המגמה לצילום במנטור בסדנה ממוקדת ומקצועית בת שלוש שעות המשלבת הסבר תיאורטי, הדגמה ותרגול מעשי בסטודיו מקצועי. סדנת חובה לכל צלם שרוצה להוסיף עוד כלי לארגז הכלים שלו… שימו לב, מספר המשתתפים מוגבל ל-12 בלבד!

לפרטים >

מועד קרוב: 31/03 (יום ג׳ - 10:00-13:00)

Motion Graphic – אנימציה למלל

מיכל וינס | מפגש אחד

מנוע ״גרפיקה בתנועה״ (Motion Graphics) מאפשר שימוש בתבניות מוכנות, שחלקן מבוססות אפטר אפקטס – מה שעשוי להעשיר את התוצאה הסופית ולחסוך זמן לא מבוטל. בסדנה נתמקד בבניית תבניות גרפיקה בתנועה בהתבסס על יכולות הנפשת המלל של תוכנת AfterEffects. בנוסף, בסדנה יוסבר כיצד לשמור את תבנית הטקסט יחד עם כל התכונות הניתנות לשינוי בתבנית גרפיקה בתנועה, ובהמשך כיצד לייבא את התבנית לפרימייר ולבחון אותה.
הסדנה מיועדת למשתמשי Premiere המכירים מקרוב את מנוע Motion Graphics (כולל שימוש בתבניות מוכנות), ולמי ששולט ביצירת תנועה בסיסית באמצעות keyframes. ידע מוקדם ב-AfterEffects – יתרון (אך לא חובה).

לפרטים >

מועד קרוב: 23/03 (יום ב׳ - 10:00-13:00)

AfterEffects – מי מפחד מקוד

לירן טביב | מפגש אחד |

כל האפטריסטים מנפישים, אבל לא כולם עושים זאת באופן יעיל. שימוש בביטויים (Expressions) ויצירת אוטומציות באפטר, יכולים לחסוך הרבה הרבה זמן.
לירן טביב, מנהל מחלקת PostProduction במנטור ומחבר המדריך (היחיד) בעברית לתוכנה, בסדנה ממוקדת של מפגש אחד המיועדת לאפטריסטים שרוצים לייעל את עבודתם באמצעות קוד.
מתחילים בצעדים ראשונים בקוד, עד שליטה בסיסית ביצירה ותכנון קוד לפתרון ספיציפי.

לפרטים >

מועד קרוב: 30/03 (יום ב׳ - 10:00-13:00)

ספר – זה כל הסיפור

שירלי אשרת/אורי פלג | מפגש אחד

בסדנה קצרה וממוקדת נלמד לעשות שימוש במגוון כלים שאינדיזיין מציעה לאלה מאיתנו שמשתמשים בתוכנה לעימוד ו/או עיצוב ספרים.כל האפשרויות והיתרונות שבפקודת Book, משתני מלל ליצירת כותרות מתחלפות לאורך כל הספר והפרקים השונים, מספור אוטומטי, יצירת תוכן עניינים שחוסך זמן רב, שימוש בסגנונות מלל מתקדמים וסגירת קבצים לדפוס בצורה מקצועית.

לפרטים >

מועד קרוב: 19/04 (יום א׳ - 10:00-13:00)

סגנונות באינדיזיין

שירלי אשרת/אורי פלג | מפגש אחד

אמר כבר מי שאמר: ״מי שלא משתמש בסגנונות לא מבין את אינדיזיין״. הרשמו כעת לסדנה שעשויה לחסוך לכם שעות של עבודה וגם לא מעט תקלות.
בסדנה זו יוצגו לעומק סוגי הסגנונות שאינדיזיין המשמשים בתהליך מקצועי לעיצוב ועימוד מלל: סגנונות מלל (Character/Paragraph), סגנון אובייקט, סגנון טבלה, סגנונות מקוונים (Nested) ועוד – או בקיצור, כל הדברים שהופכים את תהליך העבודה בתוכנה למהיר ויעיל מאוד.

לפרטים >

מועד קרוב: 02/04 (יום ה׳ - 10:00-13:00)

בניית אתר באלמנטור

איתמר צברי | שלושה מפגשים

פתאום כולם מדברים על אלמנטור. בחברות הייטק, במשרדי פרסום ובחברות עיצוב מוצעות יותר ויותר משרות לבוני אתרים באמצעות Wordprees ואלמנטור. אלמנטור מהווה כיום את אחד התוספים הפופולארים ביותר לבניית עמודי אינטרנט ומערכות לניהול תוכןכל זאת ללא כל צורך בקוד. מעצבים ובונים אתרים ועדיין לא מכירים את אלמנטור? הסדנה הזו בדיוק בשבילכם!
שלושה מפגשים ממוקדים בהם תוכלו ללמוד כיצד להתקין את התוסף, להבין מהו עימוד מבוסס אזורים, עמודות ואלמנטים, להכיר את האלמנטים השונים בגרסה החינמית של אלמנטור ולבנות אתר ראשוני.

לפרטים >

מועד קרוב: 23/03 (ימי ב׳ - 10:00-13:00)

אילוסטרייטור – טכניקות למאיירים

חן ליטמן | שני מפגשים

סדנה קצרה וממוקדת לציירים ומאיירים, בה יוצגו טכניקות ושיטות מתקדמות באילוסטרייטור: יצירה ושימוש בכל סוגי המברשות, יצירה ועריכה של טקסטורות, אפשרויות נרחבות לעריכת צבעים, אפשרויות נסתרות של כלי הציור והאיור בתוכנה, יצירת תלת ממד באמצעות Gradient Mesh ושימוש במעבר צבעים ״חופשי״ (Freeform Gradient), שימוש מושכל בחלון השכבות, בחלון תכונות העיצוב (Appearance) ובאפקטים, אפשרויות עיוות ועריכה של צורות, שליטה באפקטים ועוד…

בסדנה יוצגו גם חידושי התוכנה בגירסאות CC 2019 ו-CC 2020.

לפרטים >

מועד קרוב: 03/04 (יום ו׳ - 10:00-13:00)

Adobe XD – תכנון ועיצוב ממשקים

אורי פלג | 3 מפגשים

סדנה ממוקדת בת שלושה מפגשים בהנחיית אורי פלג, מעצב דיגיטל ומנהל המגמה לעיצוב גרפי ואינטראקטיב במנטור. הסדנה מיועדת למעצבים גרפיים המעוניינים לעשות שימוש בתוכנה משלב התכנון הראשוני של אתר, דרך יצירת אבות טיפוס וסגנונות, עד לשלב העברת העיצוב לאישור לקוח ו/או למתכנת, תוך שילוב כלי אדובי נוספים כגון פוטושופ ואילוסטרייטור.

לפרטים >

מועד קרוב: 22/03 (ימי א׳ - 10:00-13:00)

צריבות בפוטושופ

יגאל לוי | מפגש אחד

הפרדת דמות או אובייקט מהרקע (או ״צריבה״ בשפת אנשי המקצוע), היא אחת הפעולות השכיחות ביותר בפוטושופ וגם אחת הפחות אהודות על משתמשים רבים אך לעיתים עלולה להיות מורכבת ומייגעת ובעלת דרגות קושי.
לפוטושופ מגוון כלים ופקודות המאפשרים סימון ו/או יצירת איזור בחירה אבל חלק ניכר מהמשתמשים לא תמיד יודע לזהות איזה כלי או פקודה מתאימים למשימה שעומדת בפניו.
יגאל לוי, אחד המרצים הוותיקים במנטור ושותף לכתיבתה של סדרת ספרי מתכונים לפוטושופ (Photoshop CookBook), בא לעשות לכם סדר בסדנה ממוקדת שבסופה תוכלו להפוך משימה שניראית במבט ראשון בלתי אפשרית לפשוטה ומדוייקת.

לפרטים >

מועד קרוב: 20/03 (יום ו׳ - 10:00-13:00)

ריטוש מקצועי בפוטושופ

יגאל לוי | מפגש אחד

כיצד ניתן להפוך את השכנה שממול, לנערת שער מדהימה…
יגאל לוי, אחד המרצים הוותיקים במנטור ושותף לכתיבתה של סדרת ספרי מתכונים לפוטושופ (Photoshop CookBook), בסדנה מרתקת אודות ריטושים, טשטושים, חידודים וריפודיםכל מה שצריך לדעת בעיבוד וטיפול בתמונה המיועדת לפוסטר, שלט חוצות או לשער הקידמי של המגזין.

לפרטים >

מועד קרוב: 27/03 (יום ו׳ - 10:00-13:00)

צילום וידאו במצלמת DSLR

מיכל וינס | שני מפגשים

רבים כבר גילו את האפשרות שניתן לצלם וידאו איכותי במצלמות DSLR, אך חשוב לזכור שצילום וידאו שונה מאוד מצילום סטילס. הרשמו כעת לסדנה מקצועית וממוקדת, עם מיכל וינס, צלמת, עורכת וידאו ומנהלת המגמה במכללת מנטור. במסגרת הסדנה יוסברו לעומק מושגי יסוד בהבנת המדיום, יוצגו הגדרות רלוונטיות לצילום וידאו, ציוד נילווה, מצוות עשה ואל תעשה, תנועות מצלמה, פורמטים, טכניקות עבודה מתקדמות ועוד. המפגש‭ ‬השני‭ ‬מוקדש‭ ‬ליציאה‭ ‬לתרגול‭ ‬מעשי‭ ‬‮"‬בשטח‮"‬‭ ‬ולפתרון‭ ‬בעיות‭.‬

לפרטים >

מועד קרוב: 25/03 (ימי ד׳ - 10:00-13:00)

Animate – יצירת באנרים דינמיים

דודי אשכנזי | 3 מפגשים

נמאס לכם מבאנרים סטטיים ומשעממים? בגלל גודלו של הבאנר אתם לא מצליחים להעביר את המסר במלואו? אולי הגיע הזמן להזיז משהו ולהכניס קצת תנועה ואנימציה בבאנרים. מנטור מציגה סדנה ממוקדת ליצירת באנרים דינמיים ומודעות מבוססות וידאו לצורך שילוב בגוגל, פייסבוק ואינסטגרם.

לפרטים >

מועד קרוב: 22/04 (ימי ד׳ - 10:00-13:00)

שימוש מקצועי במבזק (פלאש)

איציק קנטי | מפגש אחד

במסגרת סדנה מקצועית המלווה בהרבה הדגמות, תוכלו ללמוד אחת ולתמיד כיצד להפעיל את הפלש שלכם בצורה הטובה ביותר, תפעול הפלאש במצבי עבודה M ,TTL ו-Multi, ולהבין כיצד משפיעים נתוני המצלמה (אורך מוקד, מהירות תריס, מפתח הצמצם וכו׳) על צילום בפלש.
הסדנה תעסוק, בין היתר, גם בצילום תוך שילוב תאורות (פלאש ותאורה ״רגילה״), שימוש בפלאש בצילומי חוץ, מהירות סינכרון, עבודה עם פלאש OffCamera (כזה שאינו מותקן על המצלמה) ועוד.

הסדנה מועברת על ידי איציק קנטי, צלם אופנה רב נסיון, מרצה לצילום ומנהל המגמה במכללת מנטור.

לפרטים >

מועד קרוב: 01/04 (יום ד׳ - 17:00-20:00)

גללתם 1112 פיקסלים! רוצים שוב?

להשארת פרטים
-

יש לנו עוד כל כך הרבה לספר, ואנחנו לא פחות מרשימים בטלפון ואחד על אחד. מוזמנים להתקשר: 03-5291888 או להשאיר פרטים בטופס

  • רותם

  • נירלהשארת פרטים