Mentor On-Line

16 הרצאות וסדנאות מקוונות לבחירתכם

מנטור מציגה הרצאות וסדנאות מקצועיות בנושאי עיצוב גרפי, עיצוב לדיגיטל, עריכת וידאו, אנימציה, שימוש מתקדם בתוכנות, הרצאות בתחום העסקי וכדומה. הכל ישירות אליכם הביתה בפורמט מקוון (On-Line) ובהנחיית המרצים המובילים בארץ.

השדה ריק
  • דיגיטל
  • וידאו
  • עיצוב
  • פרינט
  • צילום

מבוא לעיצוב לוגו

פיני מזרחי | מתאים לכולם |

פיני מזרחי, איש פרסום ומעצב גרפי מהוותיקים בארץ, בהרצאה מרתקת על אותו דימוי קטן, איור או מיקבץ אותיות, המלווה את כל הפעילות החזותית של הלקוח, החל משלט בכניסה לבנין החברה, עבור באריזות, מסעות פרסום רכבים וכדומה וכלה באפליקציות ומסעות פרסום מרשימים.
בעזרת מגוון דוגמאות (חלקן מפורסמות יותר וגם כאלה שפחות) יציג פיני ניתוחים מעמיקים אודות תהליך קבלת החלטות שמאחורי הקלעים לצד טכניקות נפוצות לעיצוב לוגו. 

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

מברשות ואפקטים למתקדמים 2

חן ליטמן | רמה: מתקדמים

הרצאת המשך להרצאתו של חן ליטמן בנושא מברשות ואפקטים על מלל. ההרצאה מיועדת למעצבים ומאיירים שמכירים את אילוסטרייטור מעבר לכלים הבסיסיים ורוצים להכיר מקרוב את כוחן של המברשות, את השימוש המושכל בחלון תכונות העיצוב (Appearance) ובאפקטים, יצירה ועריכה של טקסטורות ועוד…

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

אינדיזיין – פקודות אבודות

שירלי אושרת | רמה: מתקדמים |

כמה פעמים אמרתם לעצמכם: ״אני יודע/ת שאפשר לעשות את זה״ או ״אני זוכר/ת שיש פקודה כזאת אבל לא זוכר/ת איפה למצוא אותה ואיך קוראים לה״…אז אספנו בשבילכם כמה מאותן פקודות שאולי נשכחו, שאולי לא שמתם לב אליהן וחבל.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

Lightroom – נעים להכיר

ערן בורוכוב | מתחילים | ללא תשלום

חובבי צילום, צלמים בתחילת דרכם או צלמים מקצועיים שעדיין ״תקועים״ על פוטשופ. בואו לראות הצגת יכולות של התוכנה מבית Adobe שכובשת אט-אט את עולם עיבוד התמונה לצלמים. ממשק חכם, פקודות ממוקדות, כלים רבי עוצמה – בדרך לתזרים עבודה נכון ומהיר.

בואו לקראות כיצד ניתן לנהל ולערוך מאות תמונות בלחיצת כפתור. ערן בורוכוב, שאיש לא יחשוד בו על חוסר חיבתו לאחות הבוגרת (פוטושופ), בהרצאה שמנסה להזיז לצלמים את את הגבינה – כך שתיכנס לפוקוס.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

מנהרת הזמן של פוטושופ

ערן בורוכוב | רמה: מתקדמים

ההרצאה שתשאיר לכם קצת זמן לנשום…
כל הטכניקות, הטריקים והשטיקים לקיצור תהליכים בפוטושופ. כמה פעמים ספרת עד עשר ושום דבר לא קרה? איך מאיצים את פעולותיה של פוטושופ, איך עובדים בו זמנית על עשרות ומאות תמונות? פקודות אוטומטיות ושימוש בסקריפטים. שימוש בAction, ובפקודת Becth, שימוש מושכל בתוכנת Bridge  ופקודות שיכולות לחסוך לכם שעות של עבודה.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

ליצור ״יש מאין״ בפוטושופ

יגאל לוי | רמה: מתקדמים

שלא יראו שזה פוטושופ – זו המטרה. יגאל לוי, אחד המרצים הוותיקים במנטור ושותף לקורס ״פוטושופ מתקדמים״ בהרצאה ממוקדת  אודות שיטות ליצירת תמונות ריאליסטיות בפוטושופ. בהרצאה יוצגו טכניקות להוספת‭ ‬צל לאובייקטים,‭ ‬שיטות לשילוב אובייקטים‭ ‬שקופים, ‬כלים ופקודות להוספת פרספקטיבה‭ ‬ותחושת עומק‭‬, הוספת‭ ‬תאורה‭ ‬מלאכותית וכדומה.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

טכניקות לאיור וציור בפוטושופ

בועז גבאי | רמה: מתחילים +

בועז‭ ‬גבאי, מאייר‭ ‬ואנימטור‭ ‬ותיק‭ ‬ורב‭ ‬תחומי‭ ‬ומעצב‭ ‬בכיר‭ ‬בתחום‭ ‬המשחקים‭ ‬בסדנה‭ ‬ייחודית‭ ‬לבעלי‭ ‬כשרון‭ ‬המעוניינים‭ ‬ללמוד‭ ‬ולהבין‭ ‬בנוסף‭ ‬לעקרונות‭ ‬ציור‭ ‬בסיסיים‭ ‬גם‭ ‬את‭ ‬הצד‭ ‬הטכני‭ ‬בעבודה‭ ‬בפוטושופ. במסגרת‭ ‬סדנה‭ ‬בת‭ ‬חמישה‭ ‬מפגשים‭ ‬דו‭ ‬שבועיים‭ ‬של‭ ‬שעתיים‭ ‬כ"א‭ ‬יוצגו‭ ‬טכניקות‭ ‬להוספת‭ ‬עומק‭ ‬בתמונה, שילוב אור‭ ‬וצל, נפח‭ ‬וטמפרטורה‭.‬

במקביל‭ ‬יוצגו‭ ‬תהליכי‭ ‬עבודה‭ ‬נכונים‭, ‬שימוש‭ ‬מושכל‭ ‬במסיכות‭ ‬ובכלי‭ ‬תוכנה‭ ‬שלא‭ ‬נתפסים‭ ‬ככלי‭ ‬ציור‭ ‬מובהקים‭.‬

הסדנה‭ ‬תלווה‭ ‬גם‭ ‬בתכנים‭ ‬הלקוחים‭ ‬מניסיונו‭ ‬של‭ ‬המרצה, ‭‬איור‭/‬ציור/רישום‭ ‬וההבדלים‭ ‬ביניהם, הבנת‭ ‬צרכי‭ ‬מוצר‭ ‬היעד‭ ‬ועבודה מול לקוח‭.‬

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

עיצוב אלבומים באינדיזיין

אורי פלג | רמה: מתחילים |

בהרצאה‭ ‬יודגמו‭ ‬מספר‭ ‬טכניקות‭ ‬ליצירת‭ ‬אלבום‭ ‬דיגיטלי‭ ,‬שאת‭ ‬כולן‭ ‬גיבש‭ ‬אורי‭ ‬תוך‭ ‬כדי‭ ‬עיצוב‭ ‬ועימוד‭ ‬אלבומי‭ ‬המשפחה‭ ‬הפרטיים‭ ‬שלו‭ ,‬‬כל‭ ‬זאת‭ ‬באמצעות‭ ‬שיטות‭ ‬עבודה‭ ‬זריזות‭ ‬וגמישות‭ ‬שמאפשרות‭ ‬ליצור‭ ‬אלבום‭ ‬במינימום‭ ‬זמן‭ ‬ובתוצאה‭ ‬איכותית‭.

‬בהרצאה‭ ‬יוצגו‭ ‬כל‭ ‬שלבי‭ ‬העבודה‭ ‬החל‭ ‬מהכנת‭ ‬התמונות, עבור‭ ‬ביצירת‭ ‬קובץ‭ ‬אינדיזיין ועימוד‭ ‬מהיר‭ ‬וכלה‭ ‬בסגירות‭ ‬הקובץ‭ ‬להדפסה‭ ‬בהתאמה‭ ‬למגוון ספקי‭ ‬האלבומים‭ ‬ברשת‭.‬ הרצאה‭ ‬מיועדת‭ ‬לכל‭ ‬מי‭ ‬שמעוניין‭ ‬ליצור‭ ‬אלבומים‭ ‬אישיים‭ ‬עבורו‭ ‬או‭ ‬עבור‭ ‬לקוחותיו‭ – ‬תוך‭ ‬גמישות‭ ‬ושליטה‭ ‬מירבית‭ ‬על‭ ‬העיצוב‭.‬

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

UX – מעבר מאיפיון לעיצוב ממשק

אורי פלג | למעצבים | ללא תשלום

המעבר משלב האפיון לשלב העיצוב עשוי ליצור לעיתים קבעון מחשבתי, חוסר אחידות, סירבול בעבודה ובזבוז זמן יקר.

ברצאה יסקור אורי פלג, מאפיין ומעצב ממשקים ומנהל המגמה לעיצוב גרפי ואינטראקטיב במכללת מנטור, טכניקות לייעול העבודה, תזרים עבודה נכון, תוכנות נפוצות וטיפים מקצועיים שנאספו בהרבה דם, יזע ודמעות…

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

אז איפה הכסף?

אודי פוסטר | מתאים לכולם

איך מתנהלים מבחינה חשבונאית בימים רגילים ואיך בתקופה מטורפת זו. אודי פוסטר, רואה חשבון מזה 18 שנה, שימש בעבר כסמנכ״ל כספים של חברות רבות, בהרצאה בהירה וקולחת על התנהלות כספית נבונה תוך סקירה כללית של מושגי יסוד מעולם החשבונאות והמיסוי: מה ההבדל בין עוסק זעיר לעוסק פטור, איך מנהלים תזרים בצורה מיטבית, מה באמת מותר להגדיר כ״הוצאה מותרת״, מה החובות והזכויות שעומדות לעצמאי או לבעל סטודיו קטן,  מצוות עשה ואל תעשה ועוד.
ההרצאה מתאימה לבעלי עסקים בתחילת דרכם כעצמאים או כאלה השוקלים מהי הדרך בה יפעלו , בעיקר בתקופה זו.

להרשמה >

המועדה קרוב יפורסם בהקדם

מיקרו אנימציות בממשקים

מירב שקד שוורץ | רמה: מתקדמים |

מיקרו אנימציות נמצאות בכל מקום, מפתיחת תפריט ועד כפתור Like, הן עוזרות לנו לקבל פידבק על פעולה שעשינו ואפילו מעבירות לנו את הזמן ברגע של טעינה.
בעזרת Adobe XD נלמד ונדגים איך להמחיש מעברים ואנימציות ממשק בקלות ובמהירות ללא כתיבת קוד או TimeLine מסובך.

ההרצאה מיועדת למעצבים עם היכרות בסיסית ומעלה בתוכנה שרוצים להפוך את הממשקים שהם מעצבים למגיבים (ומגניבים).

 

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

בניית אתר ב-WordPress ואלמנטור

איתמר צברי | רמה: מתחילים

חמישה מפגשים ממוקדים (של 3 שעות כ״א).
פתאום כולם מדברים על אלמנטור. בחברות היי–טק, במשרדי פרסום ובחברות עיצוב מוצעות יותר ויותר משרות לבוני אתרים באמצעות WordPress ואלמנטור.
אלמנטור מהווה כיום את אחד התוספים הפופולארים ביותר לבניית אתרי אינטרנט. כל זאת ללא כל צורך בקוד.
במהלך הסדנה תוכלו להכיר את וורדפרס ואת אלמנטור, להבין מהו עימוד מבוסס אזורים, עמודות ואלמנטים, להכיר את הגרסה החינמית של אלמנטור ולבנות אתר Onepage ראשון. הסדנה מיועדת למעצבים וגרפיקאים. אין צורך בהבנה בכתיבה של קוד.
שימו לב, לכל נרשם יוקצה מקום איחסון על שרתי המכללה לטובת הקמת אתר ולצורך תרגול.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

עיצוב ובניית ספר באינדיזיין חלק 2

אורי פלג | רמה: מתקדמים |

בהרצאת ההמשך יודגמו טכניקות נוספות בעימוד ספרים כגון עבודה עם פורמט BOOK, ניהול של הערות שוליים, יצירת כריכה באופן גמיש ויעיל ועוד… מומלץ למשתתפי ההרצאה הראשונה של אורי פלג אך מתאים לכולם.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

אינפוגרפיקה, אייקונים וממשקים

טובי בן הרצל | מתאים לכולם

אינפוגרפיקה – אייקונים, איורים, תרשימים – ולכולם יש מה להגיד. היום כשהקורא/צופה/גולש מאופיין בכך שאין לו יותר משתי דקות לתשומת הלב, תפקידו העיקרי של המעצב הוא להעביר מסר חד, מדויק וברור.
טובי בן הרצל, שניהלה בעבר את מחלקת האינפוגרפיקה ברשת ידיעות אחרונות ועמדה בראש המחלקה לעיצוב מדיה במכללת האקדמית רופין, ״אורזת״ לכם בהרצאה אחת את סודות העיצוב המינימליסטי, כללי אצבע, מקורות להשראה ומגוון דוגמאות.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

AfterEffects – מי מפחד מקוד

לירן טביב | רמה: מתקדמים | ש.ח.

כל האפטריסטים מנפישים, אבל לא כולם עושים זאת באופן יעיל. שימוש בביטויים (Expressions) ויצירת אוטומציות באפטר, יכולים לחסוך הרבה הרבה זמן.
לירן טביב, מנהל מחלקת PostProduction במנטור ומחבר המדריך (היחיד) בעברית לתוכנה, בהרצאה ממוקדת המיועדת לאפטריסטים בעלי נסיון שרוצים לייעל את עבודתם באמצעות קוד.
מתחילים בצעדים ראשונים בקוד, עד שליטה בסיסית ביצירה ותכנון קוד לפתרון ספיציפי.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

סודות שיטות השילוב בפוטושופ

יגאל לוי | רמה: מתקדמים

שיטות השילוב בפוטושופ (כמו גם בתוכנות רבות אחרות), מהוות כלי רב עוצמה המשולב במגוון תהליכי עבודה. החל מעריכת צבע, המשך בטכניקות לריטוש וכלה ביצירת שילובים בין תמונות וטקסטורות לטובת תמונה ריאליסטית ומרשימה. הבעיה שחלק נכבד ממשתמשי פוטושופ לא שולטים בצורה מלאה ברזיהן של כל אחת מ-27 שיטות השילוב ומוותרים על נדבך חשוב בתוכנה.  
יגאל
לוי, אחד המרצים הוותיקים במכללת מנטור ושותף לקורס ״פוטושופ למתקדמים״ בהרצאה מרתקת בה יוצגו הסודות הקטנים מאחורי כל אחת משיטות השילוב וכיצד ניתן להשתמש בהן ולחסוך שעות יקרות.

להרשמה >

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

גללתם 1112 פיקסלים! רוצים שוב?

להשארת פרטים
-

יש לנו עוד כל כך הרבה לספר, ואנחנו לא פחות מרשימים בטלפון ואחד על אחד. מוזמנים להתקשר: 03-5291888 או להשאיר פרטים בטופס

  • רותם

  • נירלהשארת פרטים