exm menu

 

exm menu

 

קורסים במנטור

18 קורסים שונים לבחירתכם

המטרה העיקרית שעומדת מאחורי מערך הלימודים בקורסים השונים במנטור היא לשלב בין העמקת הידע של הסטודנט בחומר הנלמד לבין פיתוח הנסיון, המיומנות והשליטה המלאה בתוכנה .כל אחד מהשיעורים במנטור מורכב מארבעה מרכיבים עיקריים: הצגת החומר על ידי המרצה, תירגול מעשי של הסטודנטים בכיתה, הגשות, פרוייקטים ושיעורי בית – וכמובן ביקורת עבודות לאורך כל הקורס.

השדה ריק
 • שיווק
 • צילום
 • עיצוב
 • וידאו
 • דיגיטל
 • פרינט

קורס בניית אתרים ב-WordPress

WordPress הינה מערכת קוד פתוח, מה שמאפשר לכל דורש ליצור, לעשות שימוש ו/או לערוך מגוון תבניות ותוספים חינמיים לצורך עיצוב אתרי תדמית, אתרי תוכן, וכדומה.
קורס WordPress מורחב משלב לימוד של בניית אתר באמצעות מערכת ניהול התוכן הפופולרית בעולם עם אפשרויות מתקדמות לעריכה. מסיימי הקורס יוכלו, בנוסף לבניית אתרים בסיסיים גם לשדרג את יכולות העריכה של תבניות קיימות וליצור אתרי אינטרנט מורכבים ואתרים המותאמים למובייל (רספונסיביים).

לקבלת מידע על המועד הבא השאירו פרטים

קורס Figma למתקדמים

קורס זה מיועד למעצבים וגרפיקאים שיש להם בסיס חזק ב-Figma ורוצים להרחיב את הידע ואת הכישורים. המשתתפים בקורס יחשפו לתכונות מתקדמות, טכניקות ושיטות עבודה מומלצות לשיפור יכולות העיצוב וירחיבו את השליטה באפשרויות השונות לעבודה בפיגמה עם גורמים נוספים (מתכנת, מעצבים נוספים וכדומה).

מחזור ערב [10.9.24] - ימי ג׳ 20:30 - 17:30 קורס מקוון [Zoom]

קורס Figma

תחום תכנון ועיצוב ממשקים )UI-UX )כולל בתוכו מספר שלבים שונים בעבודת המעצבים, החל ממשלב האפיון והמחקר, דרך בניית אב טיפוס (Prototype ) ועיצוב הממשק (GUI )ועד לשלב העברת העיצוב אל המתכנת (Handoff). לאתגרים אלו קיימים פתרונות נפרדים שמצריכים שילוב מסורבל של מספר כלים יחד. לכאן בדיוק נכנסת Figma שאחד מיתרונותיה על פני תוכנות אחרות (מעבר לעובדה שהיא חינמית), נעוץ באפשרות שבמהלך יצירת הפרויקט, ניתן לחבר בין כל העוסקים במלאכה – מעצבים, מתכנתים ולקוחות.

16.9 יום ב׳ 17:30-20:30 [פרונטלי] | 30.10 יום ד׳ 17:30-20:30 [מקוון]

קורס צילום למתקדמים

קורס צילום למתקדמים מיועד בעיקר לאלה שהפכו את הצילום ליותר מסתם תחביב או לכאלה שרואים בו מקצוע לעתיד.
הקורס משלב יציאות לצילומי חוץ וצילום תיעודי עם התנסות בצילום סטודיו במגוון ז׳אנרים כגון צילום מוצר, צילום פורטרט ואופנה – תוך מתן דגש על פיתוח ראייה צילומית, קומפוזצייה נכונה ועיצוב סגנון אישי. הקורס מועבר על ידי צלמים פעילים בשילוב מרצים אורחים ממגוון תחומי צילום.

המועד הקרוב: 29.10.24 ימי ג' 17:30-20:30

בינה מלאכותית למעצבים

‮"‬בינה‭ ‬מלאכותית‭ ‬לא‭ ‬תחליף‭ ‬את‭ ‬המעצב‭,‬ יחליף‭ ‬אותו‭ ‬‬מעצב ‬ששולט‭ ‬בבינה‭ ‬מלאכותית‭…‬‮"‬
אתם‭ ‬לא‭ ‬יכולים‭ ‬להישאר‭ ‬מאחור‭ – ‬הצטרפו‭ ‬כעת‭ ‬לקורס‭ ‬המקצועי‭ ‬ביותר‭ ‬בארץ‭ ‬ללימוד‭ ‬כלים‭ ‬מבוססי‭ ‬בינה‭ ‬מלאכותית‭ ‬שתוכנן‭ ‬ונכתב‭ ‬על‭ ‬ידי‭ ‬נאשי‭ ‬מקצוע‭ ‬בתחום‭ ‬לטובת‭ ‬גרפיקאים‭ ‬ומעצבים‭ ‬מכל‭ ‬התחומים‭: ‬מעצבים‭ ‬גרפיים‭, ‬מעצבים‭ ‬לדיגיטל‭, ‬צלמים‭ ‬ועורכי‭ ‬וידאו‭, ‬מעצבי‭ ‬אתרים‭ ‬וממשקי‭ ‬משתמש‭, ‬מעצבי‭ ‬משחקים‭, ‬מעצבי‭ ‬פנים‭ ‬וכדומה‭.‬
שימו‭ ‬לב‭: ‬להבדיל‭ ‬מקורסים‭ ‬רבים‭ – ‬הקורס‭ ‬מתקיים‭ ‬באופן‭ ‬פרונטלי‭ ‬מה‭ ‬שמאפשר‭ ‬לכל‭ ‬משתתף‭ ‬להתנסות‭ ‬בכל‭ ‬התוכנות‭ ‬והפלטפורמות‭ ‬הנפוצות‭ ‬בתחום‭ ‬החל‭ ‬ממחוללי‭ ‬שפה‭, ‬המשך‭ ‬במחוללי‭ ‬תמונה‭ (‬כולל‭ ‬פיצ'רים‭ ‬ייחודים‭ ‬המשולבים‭ ‬בתוכנות‭ ‬Adobe‭) ‬וכלה‭ ‬בכלים‭ ‬נוספים‭ ‬ליצירה‭ ‬ועריכה‭ ‬של‭ ‬מוסיקה‭, ‬וידאו‭, ‬תוספים‭ (‬Plug-in‭) ‬ועוד‭..‬‭.‬

המועד הקרוב: 9.9.2024 יום ב׳ 17:00-20:00

מבוא לתקשורת חזותית

מסלול ״מבוא לתקשורת חזותית״ הוא הצעד הראשון בדרך לקריירה ולרכישת מקצוע, שבסופו תוכל/י לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך. המסלול, שאורכו כשלושה חודשים, משלב לימוד תיאורטי של פוטושופ ואילוסטרייטור, שתי תוכנות הגרפיקה הנפוצות בישראל, עם עבודה מעשית, הרבה תרגול ובניית תיק עבודות שיבטיח לך כרטיס כניסה לכל סטודיו לעיצוב או משרד פרסום שתרצה.

המועד הקרוב: 28.10.24 [ימי ב׳ 17:00-20:00] | 31.10.24 [ימי ה' 17:00-20:00] קורס מקוון [Zoom]

Lightroom

אם אתם צלמים מקצועיים או חובבי צילום אתם חייבים להכיר לעומק את התוכנה שהפכה בשנים האחרונות לנפוצה ביותר בעולם בקרב אנשי המקצוע המובילים.
הרשמו לקורס המקצועי והרחב ביותר בארץ לעיבוד ועריכת תמונה בתוכנת Lightroom בהנחייתם של ערן בורוכוב ויגאל לוי – מחברי המדריך המלא בעברית.
במסגרת הקורס תלמדו לעומק את כל השלבים בדרך לתוצר הסופי, החל מהעברת התמונות למחשב, המשך בסינון ומיון מהיר, דרך עריכה מקצועית של התמונה (כולל טיפול בקובצי RAW) ועד להפקת פלט, גלריה אישית באינטרנט או אלבום דיגיטלי.

המועד הקרוב: 5.7.24 [ימי ו' 9:30-12:30] | 1.11.24 [ימי ו' 9:30-12:30]

After Effects

קשה להאמין אבל רוב הפתיחים והקליפים שאנחנו רואים בטלוויזיה או ב- ,YouTubeנוצרו בתוכנת ,After Effects תוכנת הקומפוזיציה והאפקטים לוידאו הנפוצה בעולם. הרשמו כעת לקורס ותוכלו גם אתם לשלב קטעי וידאו עם אלמנטים גרפיים, אנימציה, צבע, מלל (בעברית) ותלת מימד ולקחת את הסרטון שלכם צעד אחד קדימה!
הקורס,
שמועבר על ידי מרצים מוסמכי אדובי (Adobe Certifed), מיועד לעורכי וידאו, מעצבים גרפים, מעצבי אתרים, מעצבי תלת מימד ואנימטורים המעוניינים להשתלב בעולם הפרסום או תעשיית הטלויזיה, האנימציה והקולנוע.

המועדים הקרובים: 10.7.24 [ימי ד׳ 21:00 - 17:30] | 31.10.24 [ימי ה׳ 9:30-13:00]

עיצוב לדיגיטל (Ui/Ux)

קורס Ux/Ui למעצבים מיועד למעצבים גרפיים בעלי נסיון מוכח המעוניינים לתרגם את יכולותיהם גם בתחום עיצוב
תוצרים המיועדים לרשת כמו אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, אפליקציות, באנרים וכדומה.
הקורס משלב תוכן עיצובי רב בנושאים כגון: עיצוב ממשקי משתמש )UI ,)אפיון חוויית משתמש )UX ,)עיצוב רספונסיבי
וחשיבה מוצרית, לצד חשיפת התלמידים לכלי האינטראקטיב המובילים בשוק ולימוד מעמיק של תוכנת FIgma.

 

 

 

 

מחזור ערב | יום ב׳ 9.9.24 17:30-20:30

עריכת וידאו בפרימייר למתקדמים

למדתם Premiere, אתם עובדים בה אבל מרגישים שלא מיציתם את יכולותיה? קורס עריכת וידאו בפרימייר למתקדמים המקוון נבנה במיוחד עבור אלו שמעוניינים להרחיב ולהעמיק את השליטה בתוכנה, ללמוד טכניקות מתקדמות ושיטות עריכה מיוחדות, לדעת כיצד ליצור אפקטים מיוחדים ולשלוט בעריכת וידאו וסאונד בצורה מקצועית.
הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified), ובו יוצגו גם כל חידושי הגירסה האחרונה של התוכנה (Premiere CC).

המועד הקרוב: 10.11.24 [ימי א׳ 17:30-21:00] - קורס מקוון

עריכת וידאו בפרימייר

״תמונה שווה אלף מילים – סרטון וידאו שווה הרבה יותר…״
מנטור מציגה את הקורס המקצועי ביותר בארץ לצילום ועריכת וידאו בתוכנת Premiere.
הקורס מעביר את הסטודנט משלב הצילום והעברת חומרי הגלם אל המחשב, דרך מגוון אפשרויות העריכה והעיבוד,עבודה בשילוב קובצי וידאו וקול, עד לייצוא הסרט המוגמר במגוון מדיות ופורמטים. הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified).

מחזור בוקר [27.8.24] - ימי ג׳ 13:00 - 9:30 | מחזור ערב [27.10.24] - ימי א׳ 17:30-21:00

After Effects למתקדמים

הקורס המקוון היחיד בארץ שלוקח אתכם צעד אחד קדימה – אל נבכי תוכנת ה- After Effects ומיועד למי שמכיר ועובד עם התוכנה אבל רוצה או נדרש להפיק ממנה יותר. הקורס משלב היכרות עם טכניקות מתקדמות, כלים מיוחדים, הצגה של כל החידושים בגירסאות האחרונות (AfterEffects CC) והרבה עבודה מעשית. הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified).

מועד קרוב: 27.11.24 [ימי ד׳ 17:30-21:00] - קורס מקוון

פוטושופ למתחילים

הירשמו כעת לקורס המקצועי והמעמיק ביותר בארץ ללימוד תוכנת פוטושופ -התוכנה הגרפית הנפוצה ביותר בעולם ואחד הכלים החשובים ביותר בשולחנו של כל מעצב או צלם- ללא קשר לתחום בו הוא עוסק: עיצוב למדיה המודפסת ו/או המדיה הדיגיטלית, עיצוב ממשקים, עריכת וידאו, אנימציה, עיצוב פנים ועוד ועוד…
קורס Photoshop מבית "מנטור" מהווה דלת כניסה לעולם העיצוב הגרפי תוך כדי שילוב מנצח בין לימוד תיאורטי מעמיק של כלי התוכנה עם תרגול מעשי על פרויקטים אמיתיים ויצירת תיק עבודות מרשים.

sold out - 26.8.2024 [ימי ב׳ 9:30-12:30] | 27.10.2024 [ימי א׳ 17:00-20:00] קורס מקוון [Zoom] | 30.10.2024 [ימי ד׳ 9:30-13:00]

יצירת קומיקס

תמיד רצית לעשות קומיקס? כבר הרבה זמן שבא לך להפוך את הסיפורים שלך לרצף של תמונות מדליקות? בפעם הראשונה במנטור! קורס ייחודי ליצירת קומיקס – בהנחיית אמן הקומיקס, אורי פינק. סדרה של 10 מפגשים המשלבים סקירה על עולם הקומיקס, לימוד ותירגול מעשי במגוון טכניקות ליצירת דמויות ונרטיב ויזואלי אפקטיבי, מציאת פתרונות לביצוע מושלם, הרצאות אורח של מאיירים וקומיקסאים מובילים בארץ ועוד.

17.11.2024 | ימי א׳ | 20:00 - 17:00

פוטושופ למתקדמים

הקורס היחיד בארץ שלוקח אתכם למסע היכרות מעמיק ברזיה של פוטושופ, התוכנה הגרפית הנפוצה בעולם. ערן בורוכוב, מחבר סדרת הספרים לתוכנת פוטושופ, ויגאל לוי, שותפו לכתיבת סדרת ספרי מתכונים לפוטושופ (Photoshop Cookbook), מזמינים אתכם לקורס המקצועי ביותר בארץ ללימוד הכלים, הפקודות והאפשרויות האינסופיות של התוכנה שכל מעצב, גרפיקאי או עורך וידאו לא יכול בלעדיה.
במסגרת הקורס יוצגו טכניקות מתקדמות, שיטות לייעול העבודה, טיפים וטריקים לקיצור תהליכים, וכל החידושים בגרסאות האחרונות. בנוסף, במהלך הקורס ישולבו תכנים מעולם הבינה המלאכותית, כולל שימוש בכלים החדשים של אדובי (Adobe Firfly) ובאפשרויות המובנות בתוכנה עצמה. הקורס משלב לימוד תיאורטי עם תרגול מעשי בכיתה.  

מחזור ערב | הקורס הקרוב יתקיים בימי א׳ בין השעות 20:30 - 17:30 | תאריך פתיחה 8.9.24

אינדיזיין והבאה לדפוס

הצטרפו כעת לקורס אינדיזיין עם המדריכים המובילים בישראל. בואו להכיר מקרוב את הדרך המקצועית ביותר לעיצוב, עימוד והפקה של פרוספקטים יוקרתיים, ניירת, מודעות, מגזינים, חוברות, ספרים וכל מה שמודפס. במסגרת לימודי אינדיזיין והבאה לדפוס, תוכלו לשלוט ברזיה של Adobe InDesign, תוכנת העימוד הנפוצה בארץ ובעולם, להכיר מקרוב את תהליך הפקתו של מוצר מודפס (כולל ביקור בבית דפוס), ליהנות מתכנים ייחודים בתחום העיצוב (עיצוב מגזין, טיפוגרפיה, קומפוזיציה וכדומה) ולקנח בסדנה למציאת עבודה ויצירת תיק עבודות שתכניס אתכם לכל סטודיו לעיצוב ו/או משרד פרסום שתחפצו.

המועד הבא יפורסם בקרוב

אילוסטרייטור

הצטרפו כעת לקורס אילוסטרייטור, התוכנה שנחשבת בעיני רבים כתוכנת האיור הטובה בעולם. במסגרת לימודי אילוסטרייטור תוכלו להכיר מקרוב את התוכנה, שהפכה לכלי משמעותי בשולחן העבודה של גרפיקאים, מעצבים גרפים, מעצבי אופנה, מעצבים תעשיתיים ומאיירים, מאפשרת ליצור בקלות ובמהירות לוגואים (סמלילים), איורים במגוון סגנונות (כולל קומיקס), שרטוטים למגוון תחומים, אייקונים, ממשקי משתמש לאפליקציות, עיצובים לעולם הפרינט ולעולם הדיגיטל ועוד.

 

המועד הקרוב: 28.10.2024 [ימי ב׳ 17:00-20:00] | 31.10.24 [ימי ה׳ 17:00-20:00] קורס מקוון [Zoom]

יסודות הצילום

״גם מסע של אלף מייל מתחיל בצעד אחד".
מטרתו העיקרית של קורס יסודות הצילום הינה לאפשר לכל אחד לתפעל בצורה הטובה ביותר את המצלמה שברשותו, להכיר מקרוב את עקרונות החשיפה הנכונה ולפתח ראייה צילומית בדרך לתמונה הרצוייה.
קורס יסודות הצילום מאפשר לכל סטודנט ליהנות מחוויה נפלאה המשלבת שיעורים תיאורטיים, התנסות בשטח בהנחייה צמודה והיכרות עם מגוון תחומי צילום כגון צילום אורבני, צילום טבע, צילום בתנועה, צילום לילה וכדומה. תוכנית הקורס נבנתה מנסיון שנרכש מהוראת עשרות קורסים ומאות תלמידים מרוצים.

המועד הקרוב: 20.8 יום ג׳ 17:30-20:30

גללתם 1112 פיקסלים! רוצים שוב?

להשארת פרטים
-

יש לנו עוד כל כך הרבה לספר, ואנחנו לא פחות מרשימים בטלפון ואחד על אחד. מוזמנים להתקשר: 4908* או להשאיר פרטים בטופס

 • רותם

 • ליהיא  התקשר

  להשארת פרטים
  אתם מוזמנים למלא פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם