exm menu

 

exm menu

 

מנטור למתקדמים

8 קורסים למתקדמים לבחירתך

אם כבר אתה רוצה להעשיר את ארגז הכלים המקצועיים שלך, ללמוד עוד ולהתפתח,  אז בוא לעשות זאת עם מרצים שעובדים בשורה הראשונה בתעשייה.

לפניך סדרת קורסים מקצועיים למתקדמים המועברים על ידי המרצים של מנטור שמעודכנים בכל עת במה שחם ורלוונטי בשוק, כדי להעביר לך את המידע וכלים הכי פרקטיים שיש.

השדה ריק
 • גרפיקה ועיצוב גרפי
 • עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים
 • עיצוב פנים
 • עריכת וידאו
 • צילום ועיבוד תמונה

After Affects למתקדמים

ג'ניה אטין | 6 מפגשים

תחום תכנון ועיצוב ממשקים (UX-UI) כולל בתוכו מספר שלבים שונים בעבודת המעצבים.
משלב האפיון והמחקר, דרך אבות טיפוס (Prototype) של הממשק, העיצוב הגרפי של הממשק (GUI) ושלב העברת העיצוב אל המתכנת (Handoff).
לאתגרים אלו קיימים פתרונות נפרדים שמצריכים שילוב של מספר כלים יחד באופן מסורבל. כאן בדיוק XD מצטיינת, זהו כלי שמכיל את כל שלבי העיצוב והתכנון באותה סביבת עבודה.
בקורס נלמד לעשות שימוש בתוכנה לשלבי התכנון הראשוניים (Wireframes) דרך העיצוב הגרפי בשילוב עם כלי אדובי נוספים כפוטושופ ואילוסטרייטור, נתרגל יצירת אבות טיפוס, נלמד על האופן בו נכון להעביר עיצוב לביקורת לקוח ועד העברת קבצים לפיתוח ותכנות באופן יעיל ומהיר.

לפרטים והרשמה

30/5/2021 | ימי א' 17:30-21:00

WordPress ו-Elementor

איתמר צברי | 9 מפגשים

פתאום כולם מדברים על אלמנטור. בחברות היי–טק, במשרדי פרסום ובחברות עיצוב מוצעות יותר ויותר משרות לבוני אתרים באמצעות WordPress ואלמנטור שמהווה כיום את אחד התוספים הפופולארים ביותר לבניית אתרי אינטרנט.
איתמר צברי, בונה אתרים ומרצה וותיק במכללת מנטור, בסדנה מקוונת שתאפשר לכם לבנות אתרים מדהימים – בלי לכתוב שורת קוד אחת. במהלך הסדנה יעמוד לרשות הסטודנטים שרת קבצים ייעודי לטובת הקמת אתר ולצורך תרגול. שימו לב: לסדנה זו קיימת סדנת המשך!

לפרטים והרשמה

המועד הקרוב: 9/11/21 | ימי ג'

צילום למתקדמים

ערן בורוכוב ויגאל לוי | 24 מפגשים

איתמר צברי, בונה אתרים ומרצה וותיק במכללת מנטור, בסדנת המשך המיועדת לכל מי שרוצה להעמיק ביכולותיהן של WordPress ואלמנטור, ולמי שמעוניין לבנות אתרי אינטרנט מורכבים מעט יותר מורכבים – ועדיין, בלי צורך בשורת קוד אחת…

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

פרימייר למתקדמים

מיכל וינס | 8 מפגשים

למדתם Premiere, אתם עובדים בה אבל מרגישים שלא מיציתם את יכולותיה? קורס עריכת וידאו בפרימייר למתקדמים המקוון נבנה במיוחד עבור אלו שמעוניינים להרחיב ולהעמיק את השליטה בתוכנה, ללמוד טכניקות מתקדמות ושיטות עריכה מיוחדות, לדעת כיצד ליצור אפקטים מיוחדים ולשלוט בעריכת וידאו וסאונד בצורה מקצועית.
הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified), ובו יוצגו גם כל חידושי הגירסה האחרונה של התוכנה (Premiere CC).

הקורס מוכר בפיקדון לחיילים משוחררים.

לפרטים והרשמה

המועד הקרוב: 16/1/22 | ימי א' 17:30-21:00

סדנת צילום

 
 

לפרטים והרשמה

סדנת בינה מלאכותית

לפרטים והרשמה

בניית באנרים דינמיים ב-Adobe Animate

דודי אשכנזי | 4 מפגשים

נמאס לכם מבאנרים סטטיים ומשעממים? בגלל גודלו של הבאנר אתם לא מצליחים להעביר את המסר במלואו? אולי הגיע הזמן להזיז משהו ולהכניס קצת תנועה ואנימציה בבאנרים. דודי אשכנזי, מרצה ותיק במכללת מנטור ובמגוון מוסדות אקדמאיים, מציג קורס ממוקד ליצירת באנרים דינמיים ומודעות מבוססות וידאו לצורך שילוב בגוגל, פייסבוק ואינסטגרם.

לפרטים והרשמה

מועד הבא יפורסם בקרוב

Adobe XD

6 מפגשים של 3 שעות כל אחד

תחום תכנון ועיצוב ממשקים (UX-UI) כולל בתוכו מספר שלבים שונים בעבודת המעצבים. משלב האפיון והמחקר, דרך אבות טיפוס (Prototype) של הממשק, העיצוב הגרפי של הממשק (GUI) ושלב העברת העיצוב אל המתכנת (Handoff).
לאתגרים אלו קיימים פתרונות נפרדים שמצריכים שילוב של מספר כלים יחד באופן מסורבל. כאן בדיוק XD מצטיינת, זהו כלי שמכיל את כל שלבי העיצוב והתכנון באותה סביבת עבודה. בקורס נלמד לעשות שימוש בתוכנה לשלבי התכנון הראשוניים (Wireframes) דרך העיצוב הגרפי בשילוב עם כלי אדובי נוספים כפוטושופ ואילוסטרייטור, נתרגל יצירת אבות טיפוס, נלמד על האופן בו נכון להעביר עיצוב לביקורת לקוח ועד העברת קבצים לפיתוח ותכנות באופן יעיל ומהיר.

לפרטים והרשמה

מועד קרוב: 07/02 (ימי ב -20:00 - 17:00)

גללתם 1112 פיקסלים! רוצים שוב?

להשארת פרטים
-

יש לנו עוד כל כך הרבה לספר, ואנחנו לא פחות מרשימים בטלפון ואחד על אחד. מוזמנים להתקשר: 4908* או להשאיר פרטים בטופס

 • רותם

 • ליהיא  התקשר

  להשארת פרטים
  אתם מוזמנים למלא פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם