exm menu

 

Mentor On-Line

24 הרצאות וסדנאות מקוונות לבחירתכם

נכון, לא כל דבר אפשר ללמד בצורה מקוונת (On-Line), אבל אם ניתן לעשות זאת בלי לפגוע באיכות ההדרכה – אז אנחנו נעשה את זה הכי טוב שאפשר!
מכללת מנטור מציגה סדרת קורסים וסדנאות מקוונות ומביאה את נבחרת המרצים הטובה בארץ אליכם הביתה.

השדה ריק
  • גרפיקה ועיצוב גרפי
  • עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים
  • עיצוב פנים
  • עריכת וידאו
  • צילום ועיבוד תמונה

נוכחות דיגיטלית ברשת

דודי אשכנזי | 6 מפגשים

בין אם פתחתם עסק חדש או שיש לכם עסק ותיקהיום יותר מתמיד חשוב לרתום את כלי הדיגיטל הנפוצים לצורך הגדלה של הפעילות העיסקית שלכם והרחבת מעגל הלקוחות. דודי אשכנזי, מעצב ומרצה ותיק במנטור, מנהל המדיה הדיגיטלית של מגוון חברות במשק, בסדנה מעשית עם תוצאות מוכחות!שימו לב: חלקה האחרון של הסדנה יוקדש כולו לנושא: ״כיצד לייצר קמפיין ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם עבור העסק שלכם

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב.

SketchUp למתקדמים

שני רייך | 6 מפגשים

סדנה ייחודית המיועדת בעיקר למשתמשי התוכנה מהתחום או בוגרי קורס מתחילים המעוניינים להרחיב את הידע בתוכנה, לשפר את השליטה בכלים וללמוד פקודות, כלים ואפשרויות חדשות לטובת עבודה מהירה ותוצאות מרשימות יותר. הסדנה מועברת על ידי שני רייך, אחד המרצים הוותיקים בארץ לתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

אוטוקאד למתקדמים

שני רייך | 5 מפגשים

סדנה מקצועית ופרקטית המיועדת למשתמשים בתוכנת Autocad ככלי עבודה יום יומי. הסדנה נבנתה כך שתתאים לשכירים ועצמאים בתחום העיצוב והאדריכלות המעוניינים לשפר את השליטה בכלים ובפקודות השונות בתוכנה, להכיר טכניקות מתקדמות ושיטות ליעול העבודה. הסדנה מועברת על ידי שני רייך, אחד המעצבים והמרצים הוותיקים בארץ לתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

צילום ועריכת וידאו במצלמת סטילס

מיכל וינס | 5 מפגשים

בימנו, ניתן לצלם ולהפיק וידאו איכותי גם בעזרת מצלמות DSLR ו Mirorless – כך שאין סיבה שלא לנצל אותן למטרה זו.
במהלך סדנה ייחודית, המשלבת גם מפגש ״אמיתי״ ויציאה לצילומים, נלמד כיצד לתכנן ולצלם וידאו בצורה מקצועית וכיצד לערוך את החומרים שצולמו באמצעות תוכנת Premiere Rush מבית Adobe – בדרך להפקת סרטונים מדהימים עבור כל מדיה רצויה.
הסדנה מועברת על ידי מיכל וינס, בוגרת המחלקה לקולנוע במנשר, עורכת מקצועית, מנהלת תחום הוידאו במנטור ומרצה וותיקה במגוון מוסדות אקדמאיים ומכללות.

לפרטים והרשמה

המועד הקרוב יפורסם בהקדם

עריכת קול מקצועית בפרימייר ובאודישן

מיכל וינס | 4 מפגשים

האפקטים לאודיו בתוכנת פרימייר רבים ומגוונים ואינם מוכרים למרבית העוסקים במלאכת העריכה עצמה. תוכנת אודישן (Adobe Audition) מיועדת לעריכת אודיו מתקדמת יותר, ומהווה גם היא כלי משלים שחלק ממשתמשי פרימייר טרם נחשפו אליה – וחבל…
מיכל וינס, עורכת מקצועית, מנהלת תחום הוידאו במנטור ואחת המרצות הוותיקות בענף, בסדנה שנשמעת ממש טוב.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

יצירת תבניות מלל לפרימייר באפטר אפקטס

מיכל וינס | 3 מפגשים

במנוע המלל הראשי בפרימייר מובנית האפשרות להשתמש בתבניות מלל מוכנות (Motion Graphics), שחלקן נוצרו בפרימייר עצמה וחלקן נוצרו בתוכנת AfterEffects ולכן כוללות אפשרויות תנועה מגוונות יותר. בסדנה זו נלמד כיצד ליצור תבניות מלל בפרימייר ובאפטר אפקטס. הסדנה מועברת על ידי מיכל וינס, בוגרת המחלקה לקולנוע במנשר, עורכת מקצועית, מנהלת תחום הוידאו במנטור ומרצה וותיקה במגוון מוסדות אקדמאיים ומכללות.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

אינדיזיין למתקדמים | חלק א'

אורי פלג ושירלי אושרת | 5 מפגשים

סדנת החלומות לכל משתמשי אנדיזיין. הרשמו כעת לסדנה הכי פרקטית ואפקטיבית שתוכלו למצוא. בואו ללמוד את רזיה של תוכנת אינדיזיין, התוכנה שכבשה בשנים האחרונות את שולחן העבודה של רוב הגרפיקאים והמעצבים בארץ. סדנה ראשונה (מתוך שתיים) ובה יוצגו טכניקות ושיטות לעבודה יעילה וחכמה.
הסדנה מועברת על ידי אורי פלג ושירלי אושרת, שני מעצבים גרפיים ומרצים רבי נסיון במנטור ובמגוון מוסדות אקדמאיים בארץ.

לפרטים והרשמה

המועד הקרוב: 22/4/21 | (ימי ה' 20:00-22:00)

הפקה והבאה לדפוס באינדיזיין

שירלי אושרת ויגאל לוי | 3 מפגשים

תהליך ההבאה לדפוס מורכב ממספר לא מבוטל של משתנים שחלקם עשויים להשפיע על התוצאה הסופית ועל שביעות הרצון מהתוצר הסופי: החל מסוג הנייר, המשך בצבעוניות שעשוייה להפתיע (או לאכזב)… וכלה במגוון אפשרויות לגימור ולכריכה.
שירלי אושרת ויגאל לוי, שני מרצים וותיקים מבית מנטור שעוסקים במלאכה למעלה מעשור, בסדנה מקצועית שתעשה לכם מעט סדר ותצמצם כמה שאפשר את ההפתעות הלא צפויות.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

אילוסטרייטור למתקדמים

ערן בורוכוב וחן ליטמן | 6 מפגשים

הרשמו כעת לסדנה היחידה בארץ שמאפשרת לכם להכיר מקרוב את כל האפשרויות המתקדמות של Adobe Illustrator – תוכנת האיור הנפוצה בעולם. ערן בורוכוב, מחבר סדרת הספרים לתוכנת אילוסטרייטור וחן ליטמן, מרצה ותיק במנטור ובמספר רב של מוסדות אקדמאיים בסדנה פרקטית בה יצגו טכניקות עבודה מתקדמות, כלים ופקודות חבויות, דרכים לייעול העבודה ולחסכון בזמן.

לפרטים והרשמה

המועד הקרוב: 2/6/2021 | ימי ד' 20:00-22:00

סדנת איור בפוטושופ למתחילים

בועז גבאי ויגאל לוי | 6 מפגשים

בועז גבאי, מאייר ואנימטור ותיק ורב תחומי ומעצב בכיר בתחום המשחקים, בסדנה ייחודית לבעלי כשרון איור או ציור המעוניינים ללמוד ולהבין בנוסף לעקרונות ציור בסיסיים גם את הצד הטכני בעבודה בפוטושופ.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

סדנת איור בפוטושופ למתקדמים

בועז גבאי | 6 מפגשים

בועז גבאי, מאייר ואנימטור ותיק ורב תחומי ומעצב בכיר בתחום המשחקים, בסדנת המשך לאיור וציור בפוטושופ. הסדנה, שמיועדת בעיקר למשתמשי פוטושופ מנוסים ו/או למסיימי הסדנה הראשונה. לאורך על הסדנה יקיים כל אחד מהמשתתפים תהליך מתמשך על איור/ציור אחד לבחירתו ובהתאם לסגנונו – החל ממשלב הקונספט הבסיסי ועד להשלמתו בתום הסדנה.

לפרטים והרשמה

תאריך יפורסם בקרוב

פוטושופ למתקדמים | חלק ב'

ערן בורוכוב ויגאל לוי | 8 מפגשים

סדנה נוספת מבית היוצר של מנטור והפעם סדנה שמתמקדת בטכניקות מיוחדות ליצירת יש מאין, שילוב טקסטורות באובייקטים, הוספת תאורות וצל, יצירת פרספקטיבה ותלת מימד, שימוש באובייקט חכם ובפילטרים חכמים (Smart Objects & Filters), פקודות אבודות שכדאי להכיר, שימוש מושכל בתוכנת Bridge, פעולות אוטומטיות לייעול העבודה וכמובן – כל החידושים בגירסאותיה האחרונות של התוכנה! הסדנה מועברת על ידי ערן בורוכוב ויגאל לוי, שני משוגעים לדבר ומחברי סדרת הספרים למטיבי לכת ״מתכונים לפוטושופ״..

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

פוטושופ למתקדמים | חלק א'

ערן בורוכוב ויגאל לוי | 7 מפגשים

ערן בורוכוב, מחבר סדרת הספרים לתוכנת פוטושופ, ויגאל לוי, שותפו לכתיבת סדרת ספרי מתכונים לפוטושופ (Photoshop Cookbook), מזמינים אתכם לסדנה המקצועית ביותר בארץ ללימוד הכלים, הפקודות והאפשרויות האינסופיות של התוכנה שכל מעצב, גרפיקאי או עורך וידאו לא יכול בלעדיה.
במסגרת הסדנה יוצגו טכניקות מתקדמות, שיטות לייעול העבודה, טיפים וטריקים לקיצור תהליכים, כל החידושים בגירסאות CC ותשובות שחיפשתם – ולא תמיד היה את מי לשאול. שימו לב: סדנה זו מהווה סדנה אחת מתוך שתיים!

לפרטים והרשמה

מועד הבא יפורסם בקרוב

אינדיזיין למתקדמים | חלק ב'

אורי פלג ושירלי אושרת | 5 מפגשים

סדנת חלומות נוספת מבית היוצר של מכללת מנטור. הרשמו כעת לסדנת המשך למשתמשים מתקדמים בתוכנת אינדיזיין בה יוצגו נושאים נוספים כגון: שילוב מידע משתנה, יצירה, עיצוב ועריכה של טבלאות (כולל שימוש מושכל בסגנונות טבלה), יצירת ועיצוב של אלבומים בקלי קלות, ומעבר מפורט על כל מה שחדש בגירסאות האחרונות של התוכנה.
הסדנה מועברת על ידי אורי פלג, מעצב גרפי ומרצה ותיק ושירלי אושרת, מעצבת גרפית ואחת ממחברות המדריך המלא לתוכנת אינדיזיין.

לפרטים והרשמה

מועד חדש יפורסם בקרוב

בניית אתרים ב-WebFlow

נעמה בק לוי | 4 מפגשים

Webflow הוא השם החם בתחום בניית האתרים בארץ ובעולם. נעמה בק, מעצבת ובונה אתרים ותיקה, מציגה סדנת היכרות המיועדת למעצבי UI/UX המעוניינים לרכוש ידע בבניית אתר מעוצב בסביבת Webflow. במהלך הסדנה יעמוד לרשות הסטודנטים שרת קבצים ייעודי בו יוכל כל משתתף לשמור את האתר אותו בנה.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

WordPress ו-Elementor למתקדמים

איתמר צברי | 6 מפגשים

איתמר צברי, בונה אתרים ומרצה וותיק במכללת מנטור, בסדנת המשך המיועדת לכל מי שרוצה להעמיק ביכולותיהן של WordPress ואלמנטור, ולמי שמעוניין לבנות אתרי אינטרנט מורכבים מעט יותר מורכבים – ועדיין, בלי צורך בשורת קוד אחת…

לפרטים והרשמה

19/4/21 | ימי ב׳ (20:00-22:00)

WordPress ו-Elementor למתחילים

איתמר צברי | 6 מפגשים

פתאום כולם מדברים על אלמנטור. בחברות היי–טק, במשרדי פרסום ובחברות עיצוב מוצעות יותר ויותר משרות לבוני אתרים באמצעות WordPress ואלמנטור שמהווה כיום את אחד התוספים הפופולארים ביותר לבניית אתרי אינטרנט.
איתמר צברי, בונה אתרים ומרצה וותיק במכללת מנטור, בסדנה מקוונת שתאפשר לכם לבנות אתרים מדהימים – בלי לכתוב שורת קוד אחת. במהלך הסדנה יעמוד לרשות הסטודנטים שרת קבצים ייעודי לטובת הקמת אתר ולצורך תרגול. שימו לב: לסדנה זו קיימת סדנת המשך!

לפרטים והרשמה

המועד הקרוב: 12/5/21 | (ימי ד' 20:00-22:00)

בניית באנרים דינמיים ב-Adobe Animate

דודי אשכנזי | 4 מפגשים

נמאס לכם מבאנרים סטטיים ומשעממים? בגלל גודלו של הבאנר אתם לא מצליחים להעביר את המסר במלואו? אולי הגיע הזמן להזיז משהו ולהכניס קצת תנועה ואנימציה בבאנרים. דודי אשכנזי, מרצה ותיק במכללת מנטור ובמגוון מוסדות אקדמאיים, מציג סדנה קצרה וממוקדת ליצירת באנרים דינמיים ומודעות מבוססות וידאו לצורך שילוב בגוגל, פייסבוק ואינסטגרם.

לפרטים והרשמה

המועד קרוב: 28/7 | ימי ד' 17:00-20:00

עיבוד קבצי RAW בפוטושופ

ערן בורוכוב | 3 מפגשים

צלמים, גרפיקאים וכל מי שרוצה לטפל בתמונות בצורה מקצועית – זו הסדנה שנוצרה בדיוק עבורכם. סדנה קצרה וממוקדת בת ארבעה מפגשים, המיועדת למשתמשי פוטושופ מנוסים (צלמים, חובבי צילום וגרפיקאים) המעוניינים להכיר לעומק את מגוון אפשרויות העיבוד והעריכה של תמונות בפורמט RAW.

לפרטים והרשמה

15/3/21, ימי ב' | 20:00-22:00

לייטרום למתחילים

ערן בורוכוב | 6 מפגשים

בואו להכיר מקרוב את אחת התוכנות המקצועיות ביותר בעולם לעיבוד תמונה, בעזרתה תוכלו לנהל את כל אלפי התמונות שלכם בצורה פשוטה ומהירה ולקחת את הצילומים שלכם צעד אחד קדימה באמצעות טכניקות ושיטות עריכה מדהימות. הסדנה מועברת על ידי ערן בורוכוב ויגאל לוי, מבכירי המרצים במנטור ומחברי המדריך המלא לתוכנת Lightroom.

לפרטים והרשמה

16/2 - ימי ג' | 570 ש״ח בלבד במקום 814 ש"ח

Adobe XD – לעיצוב ממשקים

אורי פלג | 6 מפגשים

תחום אפיון ועיצוב הממשקים (UI/UX) כולל בתוכו מספר שלבים שונים בעבודת המעצב, מה שלעיתים קרובות מייצר סרבול בתהליכי העבודה. לכאן בדיוק נכנסת תוכנת XD מבית Adobe – כלי שמכיל את שלבי התכנון והעיצוב באותה סביבת עבודה.
במהלך סדנה פרקטית וממוקדת תוכלו ללמוד כיצד לעשות שימוש בתוכנה לשלבי התכנון הראשוניים (Wireframes), דרך העיצוב הויזואלי של הממשק (UI) בשילוב עם כלי אדובי נוספים כמו פוטושופ ואילוסטרייטור. הסדנה מיועדת למעצבי דיגיטל ומעצבי UI/UX המעוניינים להתקדם ולשפר את תהליכי העבודה שלהם וליהנות ממגוון טיפים ועקרונות מנחים בחווית משתמש ובעיצוב ממשקים המשולבים בסדנה.

לפרטים והרשמה

21/7/21 - ימי ד' | 676 ש"ח (במקום 814 ש"ח)

אוטוקאד למתחילים

שני רייך | 10 מפגשים

סדנה מקצועית ופרקטית המיועדת למי שמעוניין להכיר מקרוב את תוכנת Autocad ואופן השימוש בה, לרכוש ידע וכלים מעשיים לתפעול התוכנה וללמוד כיצד ליצור הדמיות גרפיות ושרטוטים שונים הנדרשים במקצועות כגון: אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב חזותי והנדסה. הסדנה מועברת על ידי שני רייך, אחד המרצים הוותיקים בארץ לתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

לייטרום למתקדמים

ערן בורוכוב ויגאל לוי | 6 מפגשים

למי שכבר מכיר ורוצה להיכנס לעובי הקורה. ערן בורוכוב ויגאל לוי, מחברי המדריך המלא לעיבוד תמונה בתוכנת Lightroom בסדנת המשך בה יוצגו כל חידושי התוכנה בגירסתה האחרונה, טכניקות מתקדמות לעיבוד תמונות ושיטות עבודה שעשויות לחסוך לכם הרבה זמן יקר.

לפרטים והרשמה

תאריך יפורסם בקרוב

קורס פוטושופ לצלמים

ערן בורוכוב ואיריס בליך | 10 מפגשים

זה הזמן לשדרג את הצילומים שלכם. בעולם הצילום הדיגיטלי, הפכה תוכנת פוטושופ לכלי הכרחי לכל צלם. קורס פוטושופ לצלמים מהווה דלת כניסה לעולם עיבוד התמונה תוך שילוב של לימוד תיאורטי מעמיק עם תרגול מעשי בתוכנת עיבוד התמונה הנפוצה ביותר בעולם.
הסדנה מועברת על ידי ערן בורוכוב מחבר סדרת הספרים לפוטושופ ואיריס בליך, צלמת עצמאית ומרצה בפוטושופ במגוון גופים ומכללות אקדמאיות.

לפרטים והרשמה

המועד הבא יפורסם בקרוב

גללתם 1112 פיקסלים! רוצים שוב?

להשארת פרטים
-

יש לנו עוד כל כך הרבה לספר, ואנחנו לא פחות מרשימים בטלפון ואחד על אחד. מוזמנים להתקשר: 03-5291888 או להשאיר פרטים בטופס

  • רותם

  • ניר    להשארת פרטים