Menu
exm menu

 


מסלולי לימוד במנטור

10 מסלולים שונים לבחירתכם

מסלולי הלימוד במנטור מורכבים ממספר מקטעים או קורסים ותפקידם להבטיח שבסופו של תהליך יהיו בידי הסטודנט את כל הכלים המתאימים על מנת שיוכל להשתלב בתעשייה ו/או לתת מענה ללקוחותיו. חלק ממסלולי הלימוד מיועדים למשתמשים בתחילת דרכם וחלק לאנשי מקצוע מנוסים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם.
חשוב לזכור שניתן להרשם בנפרד לכל אחד מהמקטעים ו/או הקורסים במסלול.

השדה ריק
 • פרינט
 • דיגיטל
 • צילום
 • עיצוב
 • וידאו

עיצוב גרפי ואינטראקטיב

מכללת מנטור עם היד על הדופק. מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב נבנה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ותכניו מותאמים ומעודכנים על בסיס קבוע בהתאם לצרכי השוק. ב״עולם האמיתי״ נדרשים מעצבים גרפיים לעצב גם עבור מדיה מודפסת (מודעות לעיתונים, פוסטרים ושלטי חוצות, מגזינים ועלונים יוקרתיים) וגם עבור מדיה דיגיטלית (אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, אפליקציות ומשחקים, טלפונים חכמים וטאבלטים).
המסלול משלב לימודי טיפוגרפיה, קומפוזיציה, צבע, מיתוג ופרסום, עיצוב אתרים, אפיון חוויית משתמש (UX), עיצוב ממשק (UI)  - עם לימודי תוכנה כגון פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ואלמנטור (וורדפרס למעצבים). 
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים!

מועד קרוב: 10/06 (שני וחמישי - 17:00-20:00)

מסלול עיצוב פנים

מסלול לימודי עיצוב פנים של מכללת מנטור הינו מסלול מקצועי הנועד ללמד ולהכשיר מעצבי פנים לעבודה והשתלבות בתעשייה.
תכנית הלימודים נבנתה באופן מקיף מתוך ניסיון מעשי והבנה בידע והכלים הפרקטיים והאומנותיים הנדרשים בתחום, ומועברת על ידי מעצבים בולטים בתעשייה.
מסלול עיצוב הפנים כולל הכשרה בתחומים השונים של עולם עיצוב הפנים, למידת השפה העיצובית, תהליך התכנון, הכלים של המקצוע וניהול פרוייקט, ומלמד עבודה בשלבי הפרוייקטים השונים כלמידה מעשית וכנהוג בתעשיה.
שימו לב: למצטיינים מובטח סטאז'.
מועד קרוב: 23/10 (רביעי - 09:30-16:30)

עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים

הרשמו כעת למסלול המעמיק והעדכני ביותר בארץ לעיצוב לדיגיטל ובניית אתרים.
המסלול תוכנן כך שיתאים למעצבים וגרפיקאים המעוניינים להוסיף לסל המוצרים שלהם גם מגוון תוצרים דיגיטליים כגון אתרי אינטרנט רספונסיביים, דפי נחיתה ובאנרים ובנוסף גם להרחיב את יכולותיהם העיצוביותמעולם הפרינט לעולם הדיגיטל. המסלול משלב לימודי עיצוב לאינטראקטיב, בניית אתר באמצעות HTML 5 ו-CSS3, לימוד תוכנת XD מבית אדובי, מערכת WordPress, יצירת באנרים ואנימציה בעזרת Google Web Designer ומגוון הרצאות אורח בנושאים כגון תמחור, עבודה מול לקוח, יצירת אתר נגיש וכדומה.
מועדים קרובים: 04/06 (שלישי - 09:30-13:00) | 12/03 (שלישי - 17:30-21:00)

המסלול המלא לצילום

רואים בצילום יותר מסתם תחביב? חושבים להפוך את הצילום למקצוע? - הרשמו כעת לקורס המלא לצילום וצאו למסע קסום וייחודי. החל מלימוד היסודות של עולם הצילום, דרך לימוד מעמיק של עיבוד מקצועי ועריכת תמונות בתוכנת Lightroom, וכלה התנסויות במגוון סגנונות צילום: צילום אורבני, צילום טבע, צילום לילה, צילום אופנה, צילום ווידאו, צילום ארועים, צילום מעשי בסטודיו. הקורס מועבר על ידי צוות מרצים וצלמים מקצועיים ומשלב לימוד תיאורטי, ביקורת עבודות, יציאה לצלומים בשטח, תרגול מעשי בסטודיו מקצועי, הנחיה ופיתוח סגנון אישי.מועד קרוב: 14/05 (שלישי - 18:00-21:30 + שישי - שעות הבוקר)

גרפיקה, עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים

אם זה טוב לבצלאל, שנקר, ויצ״ו חיפה, המכון הטכנולוגי בחולון ( H.I.T ) ומוסדות נוספים - אז אולי זה טוב גם לך.
בואו ללמוד עם צוות המרצים שמלמד גם באקדמיות המובילות בארץ וגם את כל משרדי הפרסום וחברות העיצוב בארץ. הרשמו כעת למסלול לימודי גרפיקה, עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים שיאפשר לכם להשתלב בקלות בתעשיית הפרסום, הדיגיטל והתקשורת החזותית.
המסלול העדכני ביותר ללימודי עיצוב משלב בין לימודי תוכנה, לימודי עיצוב לפרינט ולדיגיטל, הרצאות אורח במגוון נושאים, הרבה הרבה תרגול מעשי ובניית תיק עבודות מרשים.


מועדים קרובים: 12/05 (ראשון ורביעי - 09:30-13:30) | 06/05 (שני וחמישי - 17:30-21:00)

גרפיקה ועיצוב לדיגיטל

מכללת מנטור עם היד על הדופק. מסלול גרפיקה ועיצוב לדיגיטל נבנה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ותכניו מותאמים ומעודכנים על בסיס קבוע בהתאם לצרכי השוק. ב״עולם האמיתי״ נדרשים מעצבים גרפיים לעצב גם עבור מדיה מודפסת (מודעות לעיתונים, פוסטרים ושלטי חוצות, מגזינים ועלונים יוקרתיים) וגם עבור מדיה דיגיטלית (אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, אפליקציות ומשחקים, טלפונים חכמים וטאבלטים).
המסלול משלב לימודי תוכנה כגון פוטושופ, אילוסטרייטור אינדיזיין, XD - עם מגוון שיעורים שעוסקים בעיקר בטיפוגרפיה, עיצוב אתרים, אפיון לקוח, עיצוב ממשק (UI), עיצוב לדיגיטל ולעולם האינטראקטיבי.
מועדים קרובים: 12/05 (ראשון ורביעי - 09:30-13:30) | 06/05 (שני וחמישי - 17:30-21:00)

מבוא לתקשורת חזותית

קורס מבוא לתקשורת חזותית הוא הצעד הראשון בדרך לקריירה ולרכישת מקצוע, שבסופו תוכל/י לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך. המסלול, שאורכו כארבעה חודשים, משלב לימוד תיאורטי של תוכנות הגרפיקה הנפוצות בישראל עם עבודה מעשית, הרבה תרגול ובניית תיק עבודות שיבטיח לך כרטיס כניסה לכל סטודיו לעיצוב או משרד פרסום שתרצה.

מועדים קרובים: 12/05 (ראשון ורביעי - 09:30-13:30) | 06/05 (שני וחמישי - 17:30-21:00)

מסלול עיצוב ופיתוח משחקים

קורס פיתוח משחקים - המסלול לעיצוב ופיתוח משחקים הינו מסלול חדשני שנועד להכשיר אנשי מקצוע בולטים לתעשיית המשחקים.
תוכנית הלימודים נבנתה בשיתוף אנשי מקצוע מהמובילים בארץ וכוללת הכשרה יישומית מקיפה בכל התחומים המרכזיים של יצירת משחקים (עיצוב, גרפיקה, תכנות וסאונד), יצירת תיק עבודות והפקה בפועל של משחקים לדסקטופ ולמובייל.
במהלך הסימסטר האחרון מתקיימים מפגשים דו-שבועיים עם בכירים בתעשיית המשחקים בארץ ומספר סיורים בחברות לעיצוב ופיתוח משחקים. המפגשים והסיורים בשיתוף GameIS, עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל.
שימו לב: 
למצטיינים מובטח סטאז'.

מועד קרוב: 05/11 (שלישי - 16:00-21:00 + שישי - 09:00-14:00)

לימודי גרפיקה (חלק ממסלול עיצוב גרפי)

רוצים להשתלב בתעשיה? יש לכם ראש קריאטיבי ואתם רוצים להפוך את זה למקצוע?
אז אם כבר ללמוד - אז מהטובים ביותר!
הרשמו כעת לקורס המעמיק והמקצועי בארץ ללימוד התוכנות המובילות בתחום, אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין - מהצעד הראשון, דרך לימוד ותירגול מעשי בכיתה - ועד ליצירת תיק עבודות מרשים. הקורס מועבר על ידי אותם מרצים שמלמדים גם במחלקות לעיצוב המובילות בארץ כגון בצלאל, ויצ״ו חיפה ושנקר, כאשר חלקם הגדול בעלי הסמכה רישמית מטעם חברת אדובי (Adobe Certified).


מועדים קרובים: 12/05 (ראשון ורביעי - 09:30-13:30) | 06/05 (שני וחמישי - 17:30-21:00)

עריכת וידאו ו- Post Production

הרשמו כעת למסלול המקצועי בארץ לעיבוד תמונה בתוכנת Photoshop, צילום ועריכת וידאו בתוכנת Premiere ויצירת אפקטים מדהימים בתוכנת AfterEffects.
במסגרת המסלול נלמדים באופן מעמיק כל אחד משלבי הפקתו של סרטון ו/או קליפ: החל מקורס לעריכת תמונה בפוטושופ, המשך בטכניקות וטיפים לצילום (כולל צילום במצלמת סטילס), העברת חומרי הגלם אל המחשב ועריכת החומרים בתוכנת Premiere - ועריכה של קובצי קול, וכלה בהוספת אפקטים ויזאולים בתוכנת After Effects וייצוא הסרט המוגמר במגוון מדיות ופורמטים. הקורס מועבר על ידי מרצים מוסמכי אדובי (Adobe Certified).


מועדים קרובים: 03/07 (ראשון ורביעי - 09:30-13:00) | 24/06 (שני וחמישי - 17:30-21:00)

גללתם פיקסלים! רוצים שוב?

המכללה ממוקמת במתחם הבורסה ברמת גן סמוך ליציאה מתחנת רכבת ת"א מרכז (סבידור).
 • כתובת: ז'בוטינסקי 1, רמת-גן
 • טלפון: 03-5291888 פקס: 03-5290526
 • כתובת לדואר: ת.ד 3625 רמת גן 5213605
 • דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • שעות הפעילות המזכירות:
 • ימים א'-ה' 18:00 - 09:00
 • יום ו' 12:00 - 09:00
 •  
  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בואו נדבר
-

יש לנו עוד כל כך הרבה לספר, ואנחנו לא פחות מרשימים בטלפון ואחד על אחד. מוזמנים להתקשר: 03-529188 או להשאיר פרטים בטופס

התקשר
בואו נדבר