Menu
exm menu

 


קורסים במנטור

17 קורסים שונים לבחירתכם

המטרה העיקרית שעומדת מאחורי מערך הלימודים בקורסים השונים במנטור היא לשלב בין העמקת הידע של הסטודנט בחומר הנלמד לבין פיתוח הנסיון, המיומנות והשליטה המלאה בתוכנה. כל אחד מהשיעורים במנטור מורכב מארבעה מרכיבים עיקריים: הצגת החומר על ידי המרצה, תירגול מעשי של הסטודנטים בכיתה, הגשות, פרוייקטים ושיעורי בית - וכמובן ביקורת עבודות לאורך כל הקורס.
השדה ריק
 • פרינט
 • דיגיטל
 • צילום
 • עיצוב
 • וידאו

סקצ'אפ

קורס סקצ'אפ מעמיק ומקיף ללמידת מידול בתלת מימד, במטרה להשיג יכולת שליטה עצמאית גבוהה בתוכנה לביצוע הדמיות תלת מימד,
לפרקטיקה היומיומית הנדרשת מבעלי מקצוע החל ממעצבי פנים ואדריכלים ועד מעצבי אירועים ונגרים.
התוכנה מהווה כלי עבודה מרכזי ומתקדם למידול ומשמשת גם לפרזנטציות המחשתיות.
מועד קרוב: 08/03 (בוקר)

אילוסטרייטור

הרשמו כעת לקורס המקצועי ביותר בארץ ללימוד תוכנת אילוסטרייטור מבית אדובי שנחשבת בעיני רבים כתוכנת האיור הטובה בעולם. התוכנה, שהפכה לכלי משמעותי בשולחן העבודה של גרפיקאים, מעצבים גרפים, מעצבי אופנה, מעצבים תעשיתיים ומאיירים, מאפשרת ליצור בקלות ובמהירות לוגואים (סמלילים), איורים במגוון סגנונות (כולל קומיקס), שרטוטים למגוון תחומים, עיצובים לעולם הפרינט ולעולם הדיגיטל ועוד.

מועדים קרובים: 23/04 (בוקר) | 14/05 (ערב) | 29/04 (צהריים) | 18/05 (שישי)

אוטוקאד

קורס מקצועי וממוקד ללימודי תוכנת Autocad בדו מימד.
ללמוד עבודה נכונה ומהירה בשיטות עבודה עבור אדריכלים, מעצבים ואנשי מקצוע מתחומים שונים.
מועד קרוב: 24/04 (ערב) | 18/05 (שישי)

אינדיזיין והבאה לדפוס

בואו ללמוד עם המדריכים המובילים בישראל את הדרך המקצועית ביותר לעיצוב, עימוד והפקה של פרוספקטים יוקרתיים, ניירת, מודעות, מגזינים, חוברות, ספרים וכל מה שמודפס. במסגרת קורס ״אינדיזיין והבאה לדפוס״, תוכלו לשלוט ברזיה של Adobe InDesign, תוכנת העימוד הנפוצה בארץ ובעולם, להכיר מקרוב את תהליך הפקתו של מוצר מודפס (כולל ביקור בבית דפוס), ליהנות ממספר שיעורי העשרה בתחום העיצוב (עיצוב מגזין, טיפוגרפיה, קומפוזיציה וכדומה) ולקנח בסדנה למציאת עבודה ויצירת תיק עבודות שתכניס אתכם לכל סטודיו לעיצוב ו/או משרד פרסום שתחפצו.

מועדים קרובים: 18/03 (בוקר) | 13/05 (ערב)

סדנת נגישות באינדיזיין

ייחודי למנטור!
בהמשך‭ ‬להנחיה‭ ‬המחייבת‭ ‬להנגשת מסמכים לבעלי לקויות ובעקבות‭ ‬הביקוש‭ ‬הרב‭:

‬מנטור‭ ‬מציגה‭ ‬סדנה‭ ‬קצרה‭ ‬וממוקדת (בת‭ ‬שני‭ ‬מפגשים), ליצירת‭ ‬קבצי‭ ‬PDF‭ ‬נגישים‭ ‬באמצעות‭ ‬תוכנות InDesign ו-Acrobat.

מועד יפורסם בקרוב

פוטושופ למתקדמים

הקורס היחיד בארץ שלוקח אתכם למסע היכרות מעמיק ברזיה של פוטושופ, התוכנה הגרפית הנפוצה בעולם. ערן בורוכוב, מחבר סדרת הספרים לתוכנת פוטושופ, ויגאל לוי, שותפו לכתיבת סדרת ספרי מתכונים לפוטושופ (Photoshop Cookbook), מזמינים אתכם לקורס המקצועי ביותר בארץ ללימוד הכלים, הפקודות והאפשרויות האינסופיות של התוכנה שכל מעצב, גרפיקאי או עורך וידאו לא יכול בלעדיה.
במסגרת הקורס יוצגו טכניקות מתקדמות, שיטות לייעול העבודה, טיפים וטריקים לקיצור תהליכים, כל החידושים בגירסאות CC ותשובות שחיפשתם - ולא תמיד היה את מי לשאול. הקורס משלב לימוד תיאורטי עם תירגול מעשי בכיתה.

מועד יפורסם בקרוב

פוטושופ

הרשמו כעת לקורס המקצועי והמעמיק ביותר בארץ ללימוד תוכנת פוטושופ - התוכנה הגרפית הנפוצה ביותר בעולם ואחד הכלים החשובים ביותר בשולחנו של כל מעצב - ללא קשר לתחום בו הוא עוסק: עיצוב למדיה המודפסת ו/או המדיה הדיגיטלית, עיצוב ממשקים, עריכת וידאו, אנימציה, עיצוב פנים ועוד ועוד...
קורס פוטושופ מבית "מנטור" מהווה דלת כניסה לעולם העיצוב הגרפי תוך כדי שילוב מנצח בין לימוד תיאורטי מעמיק של כלי התוכנה עם תרגול מעשי על פרוייקטים אמיתיים ויצירת תיק עבודות מרשים.

מועדים קרובים: 21/06 (בוקר) | 04/03 (ערב) - מלא! | 22/04 (ערב) | 19/06 (צהריים) | 24/08 (שישי)

After Effects למתקדמים

הקורס היחיד בארץ שלוקח אתכם צעד אחד קדימה - אל נבכי תוכנת ה- After Effects ומיועד למי שמכיר ועובד עם התוכנה אבל רוצה או נדרש להפיק ממנה יותר. הקורס משלב היכרות עם טכניקות מתקדמות, כלים מיוחדים, הצגה של כל החידושים בגירסאות האחרונות (AfterEffects CC) והרבה עבודה מעשית. הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified).

מועד קרוב: 18/06 (ערב)

After Effects

קשה להאמין אבל רוב הפתיחים והקליפים שאנחנו רואים בטלוויזיה או ב-YouTube, נוצרו באמצעות תוכנת After Effects, תוכנת הקומפוזיציה והאפקטים לווידאו הנפוצה בעולם. הרשמו כעת לקורס ותוכלו גם אתם לשלב קטעי וידאו, עם אלמנטים גרפיים, צבע, מלל (בעברית) ותלת מימד ולקחת את הסרטון שלכם צעד אחד קדימה! 
הקורס שמועבר על ידי מרצים מוסמכי אדובי (Adobe Certified), מיועד לעורכי וידאו, מעצבים גרפים, מעצבי אתרים, מעצבי תלת מימד ואנימטורים המעוניינים להשתלב בעולם הפרסום או תעשיית הטלויזיה, האנימציה ו/או הקולנוע.
מועדים קרובים: 27/03 (בוקר) | 27/03 (ערב) - מלא! | 03/07 (ערב) | 03/08 (שישי)

עריכת וידאו בפרימייר למתקדמים

למדתם Premiere, אתם עובדים בה אבל מרגישים שלא מיציתם את יכולותיה? קורס עריכת וידאו בפרימייר למתקדמים נבנה במיוחד עבור אלו שמעוניינים להרחיב ולהעמיק את השליטה בתוכנה, ללמוד טכניקות מתקדמות ושיטות עריכה מיוחדות, לדעת כיצד ליצור אפקטים מיוחדים ולשלוט בעריכת וידאו וסאונד בצורה מקצועית.
הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified), ובו יוצגו גם כל חידושי הגירסה האחרונה של התוכנה (Premiere CC).

מועד קרוב: 23/04 (ערב)

עריכת וידאו בפרימייר

״תמונה שווה אלף מילים - סרטון וידאו שווה הרבה יותר...״
מנטור מציגה את הקורס המקצועי ביותר בארץ לצילום ועריכת וידאו בתוכנת Premiere.
הקורס מעביר את הסטודנט משלב הצילום והעברת חומרי הגלם אל המחשב, דרך מגוון אפשרויות העריכה והעיבוד,עבודה בשילוב קובצי וידאו וקול, עד לייצוא הסרט המוגמר במגוון מדיות ופורמטים. הקורס מועבר על ידי מרצה מוסמך אדובי (Adobe Certified).

מועדים קרובים: 14/03 (בוקר) | 27/03 (ערב) | 11/05 (שישי)

יסודות הצילום

״גם מסע של אלף מייל מתחיל בצעד אחד".
מטרת קורס יסודות הצילום הינה לאפשר לכל אחד לתפעל בצורה הטובה ביותר את המצלמה שברשותו, להכיר מקרוב את עקרונות החשיפה הנכונה ולפתח ראייה צילומית בדרך לתמונה הרצוייה.
קורס יסודות הצילום מאפשר לכל סטודנט ליהנות מחוויה נפלאה המשלבת שיעורים תיאורטיים, התנסות בשטח בהנחייה צמודה והיכרות עם מגוון רחב של תחומי צילום כגון צילום אורבני, צילום טבע, צילום עירום, צילום סטודיו וצילום לילה.

מועד קרוב: 14/05 (ערב + שישי)

עיצוב לדיגיטל

קורס עיצוב לדיגיטל תוכנן ופותח על ידי מעצבים גרפיים על מנת לאפשר למעצבים שכבר נמצאים בתעשייה לתת ביטוי לנסיונם וליכולתם העיצובית גם בעולם דיגיטל והאינטראקטיב.
מטרת הקורס היא להעביר את המעצב מעולם של מגזינים, מודעות ושאר מוצרי הדפוס אל עולם דיגיטלי של עיצוב אתרים, עיצוב אפליקציות וממשקי משתמש (UI), עיצוב משחקים, עיצוב דפי נחיתה ועוד.
הקורס משלב תוכן עיצובי רב עם היכרות עם 
מושגים כגון ממשק משתמש, עיצוב רספונסיבי, אפיון, ניווט באמצעות גלילה ולימוד תוכנת Muse מבית אדובי לבנייה של אתר אינטראקטיבי מותאם מחשבים נייחים, טאבלטים ומכשירים ניידים.

מועדים קרובים: 29/05 (בוקר) | 15/04 (ערב) | 11/05 (שישי)

קורס וורדפרס - בניית אתרים

פתאום כולם מדברים על Wordpress (אנחנו היינו שם קודם...).
הצטרפו‭ ‬כעת‭ ‬למאות‭ ‬אלפי‭ ‬מעצבים‭ ‬שעושים‭ ‬שימוש‭ ‬יומיומי ב-Wordpress, מערכת‭ ‬ניהול‭ ‬התוכן‭ ‬הפופולרית‭ ‬בעולם‭ ‬לבניית‭ ‬אתרי‭ ‬אינטרנט‭ ‬ללא‭ ‬צורך‭ ‬בכתיבת‭ ‬קוד‭.
Wordpress הינה מערכת‭ ‬קוד‭ ‬פתוח, מה‭ ‬שמאפשר‭ ‬לכל‭ ‬דורש‭ ‬ליצור, לעשות‭ ‬שימוש‭ ‬ו‭/‬או‭ ‬לערוך‭ ‬מגוון‭ ‬תבניות‭ ‬ותוספים‭ ‬חינמיים‭ ‬לצורך‭ ‬עיצוב‭ ‬אתרי‭ ‬תדמית, אתרי‭ ‬תוכן, חנויות‭ ‬אלקטרוניות‭ ‬וכדומה‭.‬

מועדים קרובים: 30/04 (בוקר) | 23/05 (ערב)

צילום למתקדמים

קורס צילום למתקדמים מיועד בעיקר לאלה שהפכו את הצילום ליותר מסתם תחביב או לכאלה שרואים בו מקצוע לעתיד.
הקורס משלב יציאות לצילומי חוץ וצילום תיעודי עם התנסות בצילום סטודיו במגוון ז׳אנרים כגון צילום מוצר, צילום פורטרט ואופנה - תוך מתן דגש על פיתוח ראייה צילומית, קומפוזצייה נכונה ועיצוב סגנון אישי. הקורס מועבר על ידי צלמים פעילים בשילוב מרצים אורחים ממגוון תחומי צילום.

מועד קרוב: 10/05 (ערב + שישי)

Lightroom

אם אתם צלמים מקצועיים או חובבי צילום אתם חייבים להכיר לעומק את התוכנה שהפכה בשנים האחרונות לנפוצה ביותר בעולם בקרב אנשי המקצוע המובילים.
הרשמו לקורס המקצועי והרחב ביותר בארץ לעיבוד ועריכת תמונה בתוכנת Lightroom בהנחייתם של ערן בורוכוב ויגאל לוי - מחברי המדריך המלא בעברית.
במסגרת הקורס תלמדו לעומק את כל השלבים בדרך לתוצר הסופי, החל מהעברת התמונות למחשב, המשך בסינון ומיון מהיר, דרך עריכה מקצועית של התמונה (כולל טיפול בקובצי RAW) ועד להפקת פלט, גלריה אישית באינטרנט או אלבום דיגיטלי.

מועדים קרובים: 14/08 (ערב)

בניית אתרים בתוכנת Muse

לעצב ולבנות אתר בלי לכתוב שורת קוד אחת. הירשמו כעת לקורס קצר וממוקד ללימוד תוכנת Muse מבית Adobe. התוכנה‭ ‬מאפשרת ‬לבנות ולעצב אתרים בסיסיים ורספונסיביים, ‬דפי‭ ‬נחיתה ודפי‭ ‬תדמית‭ ‬פשוטים - ללא צורך בכתיבת שורת קוד.

מועד יפורסם בקרוב

בניית אתרים ב- HTML 5

מעצב/ת, גרפיקאי/ת, הגיע הזמן להרחיב את סל המוצרים שלכם ואת מגוון התוצרים שתוכלו ליצור. הקורס מתמקד בהבנת קוד HTML 5 ו-CSS3 כדרך לבניית האתר ועיצובו, ו‬נבנה‭ ‬כך‭ ‬שיתאים‭ ‬לצרכים‭ ‬העדכניים‭ ‬של‭ ‬שוק‭ ‬העבודה‭ ‬הנוכחי‭ ‬ויאפשר‭ ‬לכל‭ ‬אחד‭ ‬לבנות‭ ‬אתר‭ ‬אינטרנט בהתאם‭ ‬לרצון‭ ‬ודרישות‭ ‬הלקוח‭.‬
מועדים קרובים: 18/03 (בוקר) | 22/05 (ערב) | 14/09 (שישי)

גללתם פיקסלים! רוצים שוב?

המכללה ממוקמת במתחם הבורסה ברמת גן סמוך ליציאה מתחנת רכבת ת"א מרכז (סבידור).
 • כתובת: ז'בוטינסקי 1, רמת-גן
 • טלפון: 03-5291888 פקס: 03-5290526
 • כתובת לדואר: ת.ד 3625 רמת גן 5213605
 • דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • שעות הפעילות המזכירות:
 • ימים א'-ה' 18:00 - 09:00
 • יום ו' 12:00 - 09:00
 •  
  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
להשארת פרטים
-

חייגו 03-5291888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

התקשר
להשארת פרטים